Działamy w Ostrowi Mazowieckiej od 2010 roku

Doświadczenia i eksperymenty

Zajęcia te poprzez ciekawe eksperymenty uczą, jak funkcjonuje otaczający nas świat, rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dzieci

Rozpocznij naukową przygodę!

Czy Twoje dziecko zawsze zadaje pytania “dlaczego?” i chce zgłębiać tajemnice przyrody? A może chciałbyś rozbudzić w dziecku ciekawość świata i zafascynować je światem nauki? Nasze wyjątkowe zajęcia “Doświadczenia i eksperymenty” to okno do niezwykłego świata biologii, fizyki i chemii, który pobudza chęć poznawania otaczającego nas świata u młodych badaczy!

Podczas zajęć “Doświadczenia i eksperymenty” dzieci poznają naukę w akcji, budując wiedzę o przyrodzie i umiejętności badawcze dzięki przeprowadzanym doświadczeniom.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

Połączenie wiedzy z wielu dziedzin

Nasze zajęcia łączą wiedzę z biologii, chemii, matematyki i fizyki. Dzięki temu młodzi naukowcy uczą się, że nauka jest wszechobecna i że różne dziedziny ściśle ze sobą współpracują w tworzeniu naszego świata.

Odkrywanie poprzez eksperymenty

Zajęcia oferują unikalną szansę na zrozumienie teorii dzięki własnoręcznym przeprowadzeniu eksperymentów. Budowa katapulty, hodowla kryształów, niegasnąca świeca – to tylko niektóre z wyzwań, które czekają na młodych uczestników.

Praktyczna Nauka

Dzieci przyswajają wiedzę poprzez aktywne działania, rozwijając umiejętności praktyczne z dziedziny chemii, fizyki i biologii.

Rozwój Myślenia Naukowego i analitycznego

Poprzez eksperymenty dzieci uczą się analizować dane, wyciągać wnioski i logicznie myśleć.

Rozpalenie Ciekawości

Dzieci rozwijają naturalną ciekawość, badając, analizując i zgłębiając fascynujące zjawiska.

Współpraca i Kreatywność

Wspólna nauka i eksperymenty uczą pracy w grupie, wymiany pomysłów i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Budowanie Pasji Naukowej

Pierwsze kroki w świecie nauki mogą stać się zalążkiem przyszłych zainteresowań naukowych.

Daj swojemu dziecku niepowtarzalną okazję do polubienia nauki przedmiotów ścisłych, kreatywnych eksploracji i rozwinięcia myślenia naukowego. Zapisz je na zajęcia “Doświadczenia i Eksperymenty” w Sigma już dziś!

Zajęcia odbywają się w miejscowościach Ostrów Mazowiecka, Komorowo, Wąsewo i Małkinia Górna. W razie większej liczby osób zainteresowanych istnieje możliwość zorganizowania ich także w innych miejscowościach.

Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań badawczych dzieci oraz eksperymentowanie, obserwowanie i odkrywanie

Pierwsze zajęcia są bezpłatne!

Nie czekaj, zadzwoń i zarezerwuj miejsce w grupie już dziś

664 683 664